1.12.2014, 20:18
Ne, určitě bych je tam nedával .) Stejně tak jako problém se stavitelem v městě, který zůstane osamocen po odebrání figurky... za nás se to hraje tak, že se odebere i stavitel.
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
1.12.2014, 20:18
Ne, určitě bych je tam nedával .) Stejně tak jako problém se stavitelem v městě, který zůstane osamocen po odebrání figurky... za nás se to hraje tak, že se odebere i stavitel.
11.1.2015, 19:57
Jelikož nás moc třetí rozšíření neohromilo, tak ho moc nehrajeme. Tento problém jsme neřešili. Zkrátka si myslím, że mág a čarodějnice jsou figurky, které by se takto odstranit neměly.
Tapatalked
2.4.2015, 19:22
Návod dodám ihned jakmile mi dorazí rozšíření do schránky. Předpokládám, že sis ho taky objednal? ;)
11.4.2015, 10:12
Souhlasím s @LukyBil - ten opat podle mě na kultovní místo nepatří...
8.5.2015, 23:15
Opravdu skvělé, to se hodí!
24.5.2018, 20:56
Jsem pro, budu se těšit na váš výtvor pánové!
Je to moc praktická a užitečná věc, která by neměla chybět v žádném kufříku :)
6.7.2021, 21:19
Vitej zpet kamarade!!!
22.7.2021, 7:34
Byl bych pro dve verze, jedna kompaktni a druha detailni :)
22.7.2021, 10:52
Tabulka v editoru je mozna, je tam na to tlacitko. Zkus zdali ti vyhovuje, lepe to editor neumi.
Druha moznost jr v html udelat a udrzovat tabulku, neco ve styl wiki.
25.7.2021, 22:09
Děkujeme, perfektní!
|
|
|