CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Družiníci


téma založeno uživatelem peťul - 7.11.2014, 12:23 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 C6H6 1 Chmura 7 Curuj 1 Dupi 1 Eldenroot 10 LukyBil 1 peťul 30 Samhoov 2 šmoula 6 VTomuna 1
#1
Ne, určitě bych je tam nedával .) Stejně tak jako problém se stavitelem v městě, který zůstane osamocen po odebrání figurky... za nás se to hraje tak, že se odebere i stavitel.
Odpovědět
#2
Jelikož nás moc třetí rozšíření neohromilo, tak ho moc nehrajeme. Tento problém jsme neřešili. Zkrátka si myslím, że mág a čarodějnice jsou figurky, které by se takto odstranit neměly.

Tapatalked
[-] 2x   Chmura, peťul
Odpovědět
#3
Návod dodám ihned jakmile mi dorazí rozšíření do schránky. Předpokládám, že sis ho taky objednal? ;)
Odpovědět
#4
Souhlasím s @LukyBil - ten opat podle mě na kultovní místo nepatří...
[-] 2x   Chmura, peťul
Odpovědět
#5
Opravdu skvělé, to se hodí!
[-] 2x   Chmura, peťul
Odpovědět
#6
Jsem pro, budu se těšit na váš výtvor pánové!  Usměvavý  Je to moc praktická a užitečná věc, která by neměla chybět v žádném kufříku :)
Odpovědět
#7
Vitej zpet kamarade!!!
Odpovědět
#8
Byl bych pro dve verze, jedna kompaktni a druha detailni :)
[-] 2x   Chmura, peťul
Odpovědět
#9
Tabulka v editoru je mozna, je tam na to tlacitko. Zkus zdali ti vyhovuje, lepe to editor neumi.

Druha moznost jr v html udelat a udrzovat tabulku, neco ve styl wiki.
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#10
Děkujeme, perfektní!
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)