Nepřihlášený uživateli, vítej na našem fóru! Pro zpřístupnění všech funkcí, stahování obsahu a přístupu do sekce "Ke stažení" se prosím PŘIHLAŠ nebo ZAREGISTRUJ.
Vítejte návštevníku! Registrovat se
Přihlásit/registrovat se přes:
Nedávno se mě podařilo sehnat obrázky německých katedrál, ze stejnojmenného rozšíření. A tak jsem si začal pohrávat s myšlenkou předělat je do zimní podoby.
-Myslím, že se mě první dvě kartičky celkem povedly... jsou v příloze a doufám, že se budou líbit i vám.
(31.3.2023, 21:53)Chmura Napsal(a): Která kartička se vám líbí více?
Great job 🏻
Tile no 4 (at the left) looks better in the snow. I should remove the deer at the front
_________________________________________________________________________
Skvělá práce 🏻
Dlaždice č. 4 (vlevo) vypadá lépe na sněhu. Měl bych odstranit jelena zepředu
Chcelo by to nejaké zasnežené časti na tych katedralach... aby to to troška zapasovalo do zimy... ale stým sa asi treba vyhrať už vo fotoshope(čo asi nie je easy) .. ale aj tak pekná práca..